تضمین اصالت کالا

تضمین اصالت کالا و گارانتی اصلی

 

 مجموعه آرسس هوم اصالت همۀ کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ها را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می‌کند.

از آنجا که  مجموعه آرسس هوم برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت، تنها با شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی همکاری می‌کند، مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که کالای دارای هولوگرام و برچسب معتبر که هیچگونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و از مجاری قانونی وارد کشور شده است، را از  مجموعه آرسس هوم خریداری می‌کنند.

شرکت‌هایی که دارای شرایط لازم برای واردات رسمی نیستند و یا مجوز نمایندگی رسمی ندارند امکان واردات کالا را ندارند و فعالیت آنها غیرقانونی محسوب می‌شود.

 

فقط گارانتی اصلی

 

تمامی محصولات ارائه شده در وب سایت  مجموعه آرسس هوم توسط نمایندگان رسمی آن برند در ایران گارانتی شده‌اند و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند.

در صورتی که با هرگونه ایراد و اشکال اعم از نرم افزاری و سخت افزاری و سایر موارد مواجه شوند، بررسی مساله در حوزه صلاحیت شرکت گارانتی کننده مربوط است و  مجموعه آرسس هوم هیچگونه مسئولیتی نسبت به مشکلات مزبور نخواهد داشت.

بنابراین کلیه کالاهایی که در  مجموعه آرسس هوم عرضه می‌شوند اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کار کرده و یا غیر اصلی در سایت  مجموعه آرسس هوم به فروش نمی‌رسد.

از این رو است که  مجموعه آرسس هوم اصل بودن همه محصولات موجود در وب سایت را تضمین می‌کند.

بازار همین جاست !!!
  • شماره تماس: 02536606061